Stájové gumy a rohože

Stájové gumy zámkové

Rozměry 120x80x5 cm
Váha 28 kg
počet ks na paletě 30

Použití:

Tyto rohože se používají hlavně pro ustájení koní. Mají protiskluzný povrch, hrany jsou opatřeny zámky, které zabraňují posunu jednotlivých rohoží a odvádějí močovinu. Při došlapu jsou pružné, tudíž mají příznivý vliv na klouby koní. Při ležení na této rohoži nedojde k prochladnütí zvířete, proto jsou tyto rohože vhodné i pro hospodářská zvířata a psy. Jejich odolnost vůči olejům je umožňuje použít i do dílen a garáží.

Jelikož jsou nepropustné, nejsou vhodné pro venkovní použití.

Pokládají se na na předem zpevněný a dobře zhutnělý povrch nebo na poškozený beton. Jako podklad může být použita kamenná drť.

Cena: 410kč/1ks (Výrazné množstevní slevy a slevy při odběrech včetně našich boxů)

Rohož děrovaná

Rozměry 120x80x4,5 cm
Váha 21 kg
počet ks na paletě 40

Použití:

Tyto rohože se používají pro zpevnění povrchů dostihových drah a parkurových závodišť. Jsou velmi odolné proti opotřebení, pružné a propustné. Jelikož jsou vyráběny na vstřikovacích lisech, jsou neporézní a velmi zhutnělé. Výborně odolávají povětrnostním podmínkám a vysoké zátěži, která je na ně kladena. Proto je možné tyto rohože použít i pro venkovní parkoviště, příjezdové komunikace, zahradní cesty a všude, kde je potřeba zpevnit nebo odvodnit stávající povrch.

Cena: 370kč/1ks (Výrazné množstevní slevy a slevy při odběrech včetně našich boxů)

.

Comments are closed